Regulamin

DLACZEGO PIR?

Płyty termoizolacyjne PIR ( poliizocyjanuratowe ) to produkty, które łączą w sobie nowoczesność z wyjątkowymi właściwościami termoizolacyjnymi są: przyjazne przyrodzie i w pełni zgodne ze środowiskiem naturalnym. Unikalną zaletą PIR jest to, że można je zastosować na wszystkich elementach konstrukcyjnych w środku budynku, na zewnątrz, w nowych budynkach, ale również przy dociepleniu już istniejących konstrukcji.

Płyty PIR bez wątpienia są najlepszymi dostępnymi na rynku izolatorami, gdyż współczynnik przewodzenia ciepła wynosi 0,022 – 0,025 w/mk.

Płyty PIR są gwarancją oszczędności oraz wytrzymałości. W dodatku dzięki swojej twardości pozwalają cieszyć się niskimi rachunkami za ogrzewanie przez bardzo długi czas. Ze względu na wysoką wytrzymałość na ogień są całkowicie bezpieczne.

Co więcej płyty PIR dają możliwości wyboru: okładziny, rozmiaru, grubości oraz frezu ( co pozwala uniknąć powstawania mostków termicznych ).

Materiał ten na świecie stosowany jest od kilkudziesięciu lat, jednak w Polsce dopiero teraz wypiera tradycyjne materiały izolacyjne.

Płyty izolacyjne są odporne na działania czynników chemicznych, grzybów, bakterii i gryzoni. Niewątpliwą zaletą jest niska nasiąkliwość, dzięki temu wpływ na zwilgocenia na izolacyjność cieplną jest zdecydowanie niższy niż w przypadku innych typów dociepleń. Płyty PIR są bezpieczne dla alergików nie zawierają substancji ani elementów szkodliwych dla życia człowieka. Mogą one być także recyklingowane oraz w znaczącym stopniu zostać wykorzystane od nowa.

EnglishGermanCzechItalianFrenchPolish
zapytanie