Zastosowanie płyt termoizolacyjnych

Specjalne płyty wykonane ze specjalnej pianki poliizocyjanuratowej, są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem termoizolacji budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych, inwentarskich, a także chłodni, jak i systemów fasadowych.

Nowoczesna i wydajna termoizolacja budynków

Skąd wynika ich popularność? Ze świetnych parametrów, które przewyższają gęsty styropian, jak i wełnę o podobnych grubościach. Ponadto, pianka ta jest wysoce odporna na działanie ognia, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo budynków. Gwarantuje również wytrzymałość, nawet na duże naprężenia, a dodatkowo charakteryzuje się małą nasiąkliwością – co zapewnia ochronę przed wilgocią. Co więcej, jest także ekologiczna – materiał może być przetworzony powtórnie w procesie recyklingu, a jego produkcja nie szkodzi środowisku. Zalety uzupełnia szerokie zastosowanie płyt PIR.

Zastosowanie płyt PIR

Izolacja poddasza, fundamentów, czy też ocieplenie ścian od wewnątrz – oferowane materiały będą odpowiednie do każdego rodzaju powierzchni w rozmaitych budynkach i zapewnią ich właściwą termoizolację. Proponujemy bogaty wybór rozmaitych rodzajów tych ociepleń, które sprawdzą się na m.in. dachach skośnych (w tym podkrokwiowe, międzykrokwiowe czy podkrokwiowe), ścianki działowe i zewnętrzne, dachy płaskie (płaskie zielone lub balastowe), a także na posadzki.

Pozwolą zatem właściwie zaizolować cały dom czy dany obiekt. Dzięki świetnym parametrom i wytrzymałości, sprawdzą się w obiektach rolniczych, np. inwentarskich (w których znajdują się zwierzęta gospodarskie), specjalistycznych, wysoce zaawansowanych chłodni czy mroźni, a także magazynów, hal produkcyjnych budynków przemysłowych.

Postaw na nowoczesną i uniwersalną termoizolację.

Proponujemy różne rodzaje płyt PIR w wielu rozmiarach oraz grubościach. Mamy możliwość dostarczenia ich z wybranymi frezami – schodkowymi, pióro-wpustowymi, czy standardowymi, płaskimi.

Sprawdź świetne parametry proponowanych materiałów i skontaktuj się z nami – gwarantujemy profesjonalne podejście oraz doskonałej jakości produkty.

 

Złóż zamówienie
Katalogi oraz instrukcje montażu
Filmy
Copyright © 2018 apol-termpir.eu
by Mat-kom.pl